MADDE 1 : TARAFLAR VE KONUSU
www.yazilimevi.com (Sözleşmede “Site” olarak anılacaktır) internet sitesinin sahibi ve çalıştırıcısı Huzur Mahallesi 1145.Sokak No:2/2 Öveçler /ANKARA adresinde yerleşik ELMER YAZILIM DONANIM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. (Sözleşmede "Elmer" olarak anılacaktır) ile www.yazilimevi.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı (Sözleşmede "Üye" olarak anılacaktır.) arasında, Site’den yararlanma koşullarının belirlendiği Üyelik Sözleşmesi’dir.
MADDE 2 : GENEL KOŞULLAR
2.1. Üye, Site’ye üye olurken verdiği kişisel bilgilerin doğru olduğunu kabul eder. Kişisel bilgilerin güncellenmesinden ve bilgilerin doğru olmaması nedeniyle Elmer’in uğrayacağı tüm zararlardan üye sorumludur.
Sözleşme ilişkisine girmek için Üye'nin hukuki ehliyeti olmalıdır.
Üye, üyeliğin kullanımı için işbu sözleşmeyi ya da Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsa Site’yi kullanmamalıdır.
Üyeliğe ilişkin Üye tarafından oluşturulan ya da Elmer tarafından verilen şifre ve/ya da diğer bilgiler Üye tarafından gizli tutulmalı ve başkalarıyla paylaşılmamalıdır. Şifrenin kullanımına ve gizliliğine ilişkin tüm sorumluluk Üye'ye aittir.
2.2. Üye, Site’yi, toplumun genel etik anlayışına ve yasalara aykırı olarak kullanamaz. Site üzerinde, kamu düzenini bozan ve başkalarına zarar veren davranışlarda bulunamaz. Site’de bulunan ürünlere ilişkin, Elmer’i ve üreticiyi zarara uğratacak, yanlı ve yanlış yorum yazamaz. Yazdığı yorumların Site’nin onayından sonra yayımlanacağını kabul eder. Ayrıca, Üye, Site’nin işleyişini engelleyici ve başkalarının Site’yi kullanmasını zorlaştıracak ya da engelleyecek eylemlerde bulunamaz. Bulunduğunda, eyleminden doğacak yasal sorumluluğu üstleneceğini kabul eder. Elmer, sözleşme içinde sayılan maddelerden birine uyulmaması durumunda, üyeliği sonlandırma ve Üye’den tazminat isteme hakkını saklı tutar.
2.3. Elmer, gerekli gördüğünde tek taraflı olarak üyeliği sonlandırma ve Üye’ye ilişkin bilgileri sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Üye bu durumu önceden bilmeli ve kabul etmelidir. Bu durumda, Elmer, hiçbir sorumluluk üstlenmez.
2.4. Elmer Site’nin genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, elektronik biçimde sunulan teknik veriler, dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ya da lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Site’de adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.Bu bilgiler izinsiz kullanılamaz ve değiştirilemez.
2.5. Elmer kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. Elmer, Üye’nin Site üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar. Ayrıca, internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/ya da yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, site ziyareti esnasında erişilen diğer sayfalar ve siteye doğrudan bağlantı sağlayan İnternet sitesinin adresi gibi birtakım bilgiler Elmer tarafından toplanabilir.
2.6. Elmer’in, Üye tarafından Site’ye üye olurken verdiği ve/ya da daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, tüm telefon numaraları ve diğer iletişim bilgileri kullanılarak Üye ile mektup, e-posta, kısa mesaj, telefon görüşmesi ve diğer yollarla pazarlama, bildirim vb. her türlü iletişim hakkı bulunmaktadır. Üye, bu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı sürece Elmer’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim etkinliklerinde bulunabileceğini de kabul etmiş olur. Üye, Site’ye üye olurken ve/ya da başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/ya da gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/ya da tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini kabul eder. Üye veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu isteğini Elmer’e e-posta ya da telefon ile iletebilir.
2.7. Site’nin virüs ve benzeri kötü amaçlı yazılımlardan korunması için gerekli tüm önlemler alınmış olmakla birlikte, tam güvenliğin sağlanması için Üye de gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede üye, Site’ye girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
2.8. Elmer, Site kapsamında mevcut her tür hizmet, ürün, Site’yi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir bildirime gerek olmaksızın değiştirme, Site’yi yeniden düzenleme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site’de yayım anında yürürlüğe girer. Site kullanıldığında bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.
2.9. Uyuşmazlık durumunda, Üye, Site’nin sahibi ve işleticisi Elmer’in sağlayacağı belgeler ve bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek delil olarak kullanılmasını kabul eder.

MADDE 3 : UYUŞMAZLIKLAR
İşbu sözleşme nedeniyle ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda İstanbul ilindeki mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.
MADDE 4 : DİĞER HÜKÜMLER
4.1. İşbu sözleşme, Üye’nin Site’ye üye olduğu anda yürürlülüğe girer.
4.2. Üye, üyelik başvurusunu yaparak üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğunu ve anladığını onaylamış olur.